Březen 2010

Twilight Sága: Zatmění

23. března 2010 v 15:04 | Ištar
Celý příběh pokračuje ve třetím díle trilogie s poetickým názvem Zatmění (Eclipse). V tomto díle se Bella dostává do střetu se svými vnitřními pocity. Zjišťuje, že nedokáže ze svého života odsunout Jacoba Blacka, se kterým v předchozím díle trávila tolik společného času. Jacob ji pomohl přestát těžké období Edwardova bolestného odchodu. Zároveň si uvědomuje, že Edward i Jacob nemohou být přáteli ze dvou důvodů.

Za prvé - jsou odvěcí nepřátelé a každý stojí na jiné straně barikády. Za druhé oba usilují o získání Belly. Musí se proto rozhodnout mezi ohněm (Jacobem) a ledem (Edwardem). Její srdce je zmatené a tápe. Nechce ublížit ani jednomu z nich, ale je si vědoma, že okamžik volby se blíží a svou lásku může dát pouze jednomu. Pod tíhou vědomí, že druhému zlomí srdce, tuto volbu stále odkládá...

a více se zaplétá do milostné sítě. Ačkoliv se zdá, že se vnitřně přiklání k volbě stát se upírkou, aby mohla po Edwardově boku kráčet věčností. Zjišťuje, že není připravena a děsí se kroku do neznáma. Ačkoliv si je naprosto jistá, že Edward bude vždy stát po jejím boku, děsí ji ztráta lidskosti, přátel a rodiny. Jacob cítí její vnitřní neklid a snaží se přimět Bellu, aby se nevzdávala své duše kvůli upírovi.

Nabízí jí život se vším co k němu patří. Odvolává se na bolest, kterou upíři způsobili jeho kmeni. Vlastně díky nim musí po nocích pobíhat a střežit pomyslnou hranici jako vlk. Cítí k Belle víc než jen přátelství a bojuje s představou, že ji již nikdy nespatří živou a takovou jakou ji zná nyní. Jeho láska k Belle ho trápí víc než je schopen si připustit. Edward však vidí do jeho mysli a ví, jaké nebezpečí znamená přátelství Belly s Jacobem Blackem...

Na rozdíl od Jacoba však miluje Bellu nesobecky a nechává tak věcem volný průběh. Navzdory rivalitě jsou nakonec oba nuceni bojovat na stejné straně proti armádě novorozených žíznivých upírů, které stvořila Victoria, pomstychtivá upírka směřující k jedinému cíli zabít Bellu a pomstít tak smrt svého druha.


http://www.stream.cz/video/407041-twilight-saga-zatmeni-trailer-fanmade


01
02
Belly and Edward
Belly and Edward
Belly and Edward
Belly and Edward
Belly and Edward
Belly and Edward
Belly and Edward
Belly and Edward

Twilight Sága: Nový měsíc

23. března 2010 v 14:45 | Ištar |  Filmy
Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách.
02
03
04
05
Jacob
07
08
Jacob and Belly
10
11
Belly and Jacob
Belly and Edward
14
15
16
Jacob and Belly
Edward01

Stmívání

23. března 2010 v 14:20 | Ištar |  Filmy
Příběh obyčejné sedmnáctileté dívky, která se stěhuje do věčně deštivého městečka Forks. Nedokáže si představit nudnější a mrtvější místo, dokud nepotká záhadného a tajuplného upíra Edwarda Cullena. Ten její život obrátí naruby a dosud nudný a poklidný život Isabelly Swan nabírá smrtelně nebezpečných obrátek. Jejich láska je vystavena mnoha zkouškám. Když se vztah Belly a Edwarda začne prohlubovat, vstoupí do něj nebezpečný a sadistický upír James. Chce Bellu zabít a ona udělá vše, aby Edwarda a jeho rodinu ochránila. Je ochotná se vzdát i svého života. Lidského života. Bude ale tato oběť stačit?
Belly
Belly and Edward
Belly and Edward
Belly and Edward
Belly and Edward
Belly and Edward
Belly and Edward
Edward

Paruky, na šestém až osmém obrázku jsem já v mých parukách.

17. března 2010 v 22:16 | Ištar
Pokud chcete více než hlasovat můžete. A pokud budete chtít přidat také příspěvky paruk, které Vás zaujali můžete pomocí odkazů do komentářů. Můžete mně požádat i o zveřejnění pomocí článku na mém blogu, budu se těšit na vaše komentáře a hlasy s pozdravem Ištar.


paruka č.1
Punk
Vhodné pro lidi co mají rádi punk a nechtěj používat gely a nebo tužidla.


Paruka č.2
čertice
Není potřeba komentář, hezký líčení.


Paruka č.3
Wamp
Velice hezké i to líčení se povedlo.
Paruka č.4
hipie


Paruka č.5
rainbow


Ta vlevo je jak papoušek. ale ta vpravo ujde taková hezká limetková. Co vy na to? Možná si říkáte co ta paruky dělaj na mým blogu že?
Tak zde je sbírka mých paruk.

Paruka č.6

já


prostě sem se nudila :-DParuka č.7
já2


Vůbec to nevypadá jak paruka :-D


Paruka č.8
já3
Původně jsem blondýna, ale tohle taky nejsou moje vlasy.


Tak konec.